Trek Powerfly+ 4 Gen 5 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Powerfly+ 4 is een avontuurlijke en bovenal betaalbare elektrische mountainbike. Hij is klaar voor elke rit, van pittige daguitstapjes tot lichte singletracks, met een robuust aluminium frame, een SR Suntour verende voorvork die oneffenheden verzacht en een duurzaam, soepel werkend Shimano CUES 10-speed schakelsysteem. Je zoekt een krachtige, maar toch betaalbare e-bike voor het verkennen van onbekende paden. Je wilt flinke ondersteuning voor lange beklimmingen, een soepele geveerde voorvork die de klappen opvangt en onderdelen waar je op kunt vertrouwen tijdens lange woon-werkritten of pittige trailexpedities. Een Alpha Platinum Aluminium hardtail-frame met een luchtgeveerde SR Suntour voorvork. Een krachtige Bosch Performance Line CX-motor (tot 100 Nm en 750 W) met een 600 Wh PowerTube RIB 2.0 afneembare accu en een Purion 200 controller. Een duurzame Shimano CUES 10-speed aandrijving met krachtige Tektro hydraulische schijfremmen, plus diverse bevestigingspunten voor accessoires. De Powerfly+ 4 is een budgetvriendelijke, krachtige e-bike die zeer breed inzetbaar is. Zijn krachtige Bosch-motor duwt je vooruit op pittige beklimmingen of bij tegenwind en dat maakt hem geschikt voor zowel woon-werkverkeer in de stad als voor lichte singletracks. - De Powerfly+ heeft een sterke ondersteuning en dat maakt de fiets even veelzijdig als krachtig - De Bosch Performance Line CX-motor levert ruim voldoende koppel voor steile, pittige beklimmingen en is eenvoudig te bedienen via de Purion 200 afstandsbediening. Bovendien kun je de motorinstellingen aanpassen via de eBike Flow app - De RIB 2.0 Removable Integretad Battery zit stevig en rammelvrij bevestigd in het frame en is eenvoudig uitneembaar voor opslag en transport - Wil je nog meer power hebben? Met de Bosch e-Bike Flow app kun je het koppel opvoeren tot 100 Nm en het piekvermogen verhogen tot 750 watt. - De fiets is geschikt voor Bosch PowerMore booster-accu’s, maar je kunt ook de 600 Wh accu upgraden naar een grotere 800 Wh-versie voor nog meer rijbereik. Beide soorten accu’s kunnen achteraf door de dealer worden gemonteerd. Nieuwe RIB 2.0 De Removable Integrated Battery (RIB 2.0) is eenvoudig te demonteren en dus gemakkelijk op te laden of te vervoeren. Dankzij een extra veiligheidsvoorziening hoef je niet meer bang te zijn dat de accu per ongeluk op de grond valt. Langere tochten rijden Wil je nóg langere afstanden kunnen rijden? Monteer dan een 250 Wh range extender en maak je op voor de avonturen waar je van droomt. Licht, stil en krachtig: klaar voor 100 Nm koppel De Performance Line CX-motor van Bosch levert standaard 85 Nm koppel, maar kan via de Bosch eBike Flow-app worden opgevoerd tot 100 Nm en 750 watt vermogen. De volledig nieuwe Bosch CX-motor is lichter, stiller en krachtiger dan ooit, mét behoud van de natuurlijk aanvoelende ondersteuning die uitnodigt tot fantastische fietstochten. Licht, stil en krachtig: klaar voor 120 Nm koppel De Performance Line CX-motor van Bosch levert standaard 85 Nm koppel, maar kan via de Bosch eBike Flow-app worden opgevoerd tot 120 Nm en 750 watt vermogen. De volledig nieuwe Bosch CX-motor is lichter, stiller en krachtiger dan ooit, mét behoud van de natuurlijk aanvoelende ondersteuning die uitnodigt tot fantastische fietstochten. Gigantisch rijbereik Bosch's new 800Wh battery gives you enormous range for chasing down your greatest adventures — or, you can swap to a 600Wh option for a lighter-weight ride with more nimble handling. Personaliseren Pas je fiets aan je persoonlijke wensen aan met de speciaal voor de Powerfly ontworpen spatborden en bagagedrager, en geniet van het extra gebruiksgemak en de gestroomlijnde integratie.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Trek |
| Model: | Powerfly+ 4 Gen 5 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | GLOSS RADIOACTIVE RED/MATTE DARK STAR |
| Maat: | 42 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Remmen (achter): | Tektro, centerlock, 203 mm\nMaxi Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | Tektro, centerlock, 203 mm\nMaximale diameter re Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | Bontrager XT3 Comp, stalen hieldraad, 30 tpi, 29 x 2.40\ |
| Wielen: | Bontrager Connection, dubbelwandig, 32-gaats, 20 mm breedte, Presta-ventiel\nShimano TC500 lichtmetaal, centerlock, 110 x 15 mm |
| Crankstel: | FSA Bosch CK-220, 36T kettingblad, 165 mm lengte |
| Versnellingschakelaar: | Shimano U6000, 10-speed |
| Ketting: | Shimano LG500, 9\/10\/11-speed |
| Handvatten: | Bontrager XR Endurance Comp, lock-on |
| Stuurpen: | Bontrager Comp, 31,8 mm, geschikt voor Blendr, 7 graden, 50 mm lengte |
| Voorvork: | SR Suntour XCR 34, luchtvering, 2CR demper, hydraulische lockout, taps toelopende stuurbuis, 44 mm offset, Boost110, 15 mm schro |
| Zadel: | Bontrager Commuter Comp |
| Zadelpen: | Bontrager lichtmetaal, 31,6 mm, 12 mm offset, 400 mm lengte |
| Gewicht: | 33 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 56804 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Aangesloten bij:
Fietslease
Fiscfree
Frieslandlease
HelloRider Fietslease
Lease A Bike
Leasegemak
NFP Fietslease
NFP Fietsplan
Dealer van:
ENRA Verzekeringen
Garantie:
0 maand(en) garantie
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |