Trek Charter+ 5 R10 800 Wh Lowstep 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Charter+ 5 800 Wh Lowstep is een veelzijdige elektrische stadsfiets die zich aanpast aan jouw manier van fietsen. Dankzij de verstelbare cockpit kun je de zithouding veranderen van comfortabel rechtop tot aan een meer actieve zitpositie. Daarnaast zorgt de 80 mm voorvork met luchtvering voor een soepele rit. Je rijdt er zo op weg dankzij de soepel schakelende 10-speed Shimano CUES-aandrijving en een Bosch Performance Line PX-motor met een enorme 800 Wh accu waarmee je lekker ver van huis kunt rijden en genoeg vermogen overhoudt voor de terugweg. Geassembleerd in Duitsland Ontdek de fabriek in het Duitse Saksen, waar alle Europese fietsen van Trek, Electra en Diamant worden gemaakt. Een betere productiemethode voor aluminium In 2024 zijn we gestart met het uitfaseren van aluminium met hoge uitstoot, ten gunste van een duurzamer alternatief op basis van hernieuwbare energie. Met ingang van oktober 2025 is bijna elke aluminium fiets die we maken van emissiearm materiaal, en dat zorgt voor een enorme reductie in uitstoot.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Trek |
| Model: | Charter+ 5 R10 800 Wh Lowstep |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | COVELLITE BLUE |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Remmen (achter): | Shimano MT401\/MT420, hydraulisc Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | Shimano MT401\/MT420, hydraulische schijfremmen, 180 mm remschij Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflecterend, stalen hieldraad, 60 tpi, 27.5 x 2.4\ |
| Wielen: | Bontrager Kovee, dubbelwandig, Tubeless Ready, 28-gaats, 23 mm velgbreedte, Presta-ventiel \/\/ Bontrager Kovee, dubbelwandig, T |
| Crankstel: | ProWheel lichtmetaal, 170 mm lengte |
| Versnellingschakelaar: | Shimano CUES U6000 met optische versnellingsindicator, 10 versnellingen |
| Ketting: | Shimano LG500, 9\/10\/11-speed |
| Standaard: | Pletscher Comp Flex 40 |
| Handvatten: | Trek ergonomisch PRO, lock-on |
| Stuurpen: | Bontrager alloy, 31.8mm clamp, adjustable rise, Blendr compatible, 80mm length |
| Voorvork: | SR Suntour Mobie 34, tapered steerer tube, air spring, adjustable rebound and compression, lockout, 100mm QR, 80mm travel |
| Verlichting (voor): | Trek LED, achterlicht \/\/ Trek LED, koplamp |
| Zadel: | Bontrager Commuter Comp |
| Zadelpen: | Geveerd, aluminium, 350 mm lang met instelbare veerstijfheid |
| Gewicht: | 41 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 57220 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 314,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |