Trek Charter+ 4 Trail 800 Wh Lowstep 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Charter+ Trail 800 Wh Lowstep is een avontuurlijke elektrische stadsfiets die je bij elke ontdekkingstocht een duwtje in de rug geeft. Je kunt er zo mee de gebaande paden verlaten dankzij een 9-speed Shimano CUES aandrijving, een 80 mm voorvork met spiraalveer, wielen en banden die klaar zijn voor off-road en een recht stuur met 5 mm rise om over kuilen en stoepranden te sturen. Met een Bosch Performance Line-motor en een supergrote 800 Wh accu kun je lekker ver van huis en heb je genoeg power over voor de terugweg. Geassembleerd in Duitsland Ontdek de fabriek in het Duitse Saksen, waar alle Europese fietsen van Trek, Electra en Diamant worden gemaakt. Een betere productiemethode voor aluminium In 2024 zijn we gestart met het uitfaseren van aluminium met hoge uitstoot, ten gunste van een duurzamer alternatief op basis van hernieuwbare energie. Met ingang van oktober 2025 is bijna elke aluminium fiets die we maken van emissiearm materiaal, en dat zorgt voor een enorme reductie in uitstoot.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Trek |
| Model: | Charter+ 4 Trail 800 Wh Lowstep |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | LICHEN GREEN |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Remmen (achter): | Shimano MT200 hydraulische schij Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | Shimano MT200 hydraulische schijfrem \/\/ Shimano MT200 hydrauli Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | Bontrager Connection Elite, reflecterende strip, stalen hieldraad, 60 tpi, 27.5x2.40\ |
| Wielen: | Bontrager Kovee, dubbelwandig, Tubeless Ready, 28-gaats, 23 mm velgbreedte, Presta-ventiel \/\/ Bontrager Kovee, dubbelwandig, T |
| Crankstel: | ProWheel lichtmetaal, 170 mm lengte |
| Ketting: | Shimano LG500, 9\/10\/11-speed |
| Standaard: | Pletscher Comp Flex 40 |
| Handvatten: | Trek Ergonomic Comp, lock-on |
| Stuurpen: | Bontrager alloy, 31.8mm clamp, adjustable rise, Blendr compatible, 80mm length |
| Voorvork: | SR Suntour XCR32, tapered steerer tube, coil spring, preload adjuster, lockout,100mm QR, 80mm travel |
| Verlichting (voor): | Trek LED, achterlicht \/\/ Trek LED, koplamp |
| Zadel: | Bontrager Commuter Comp |
| Zadelpen: | Lichtmetaal, vering, 31,6 mm, 300 mm lengte |
| Gewicht: | 42 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 56214 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 266,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |