Trek 7.3 FX 1 versnellingen met Velgrem (caliper) met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
7.3 FX 15 Volt Green
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Trek |
| Model: | 7.3 FX |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | VOLT GREEN |
| Maat: | 15 |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro lichtmetaal linear-pull \ Velgrem (caliper) met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | Tektro lichtmetaal linear-pull \/\/ Tektro lichtmetaal linear-pu Velgrem (caliper) met hydraulische bediening |
| Banden: | Bontrager AW1 Hard-Case Lite, 700x32c |
| Wielen: | Formula alloy front hub, Shimano FH-TX800 rear hub, Bontrager Tubeless Ready rims\nBontrager Tubeless Ready\nFormula FM21 lichtm |
| Crankstel: | Shimano Acera M371, 48\/36\/26 w\/chain guard\nAfgedichte industrielagers |
| Versnellingschakelaar: | Shimano EF65, 3 speed \/\/ Shimano EF65, 9 speed |
| Ketting: | KMC X9 |
| Handvatten: | Bontrager Satellite IsoZone Plus, lock-on, ergonomisch \/\/ |
| Stuurpen: | Bontrager Elite, 31,8 mm, geschikt voor Blendr, 7 graden, 90 mm lengte |
| Voorvork: | Alloy w\/tapered wall thickness, straight blades |
| Zadel: | Bontrager H1 |
| Zadelpen: | Bontrager Nebula, 27.2mm, 20mm offset |
| Gewicht: | 15.1 kg |
| Modeljaar: | 2016 |
| Art. nummer: | 12020 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Aangesloten bij:
Fietslease
Fiscfree
Frieslandlease
HelloRider Fietslease
Lease A Bike
Leasegemak
NFP Fietslease
NFP Fietsplan
Dealer van:
ENRA Verzekeringen
Garantie:
0 maand(en) garantie
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |