Gazelle Paris C7+ 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Paris C7+ is een duurzame en betrouwbare keuze. De basis van de Paris C7+ is het stabiele aluminium frame met de lage brede instap. Daarin geïntegreerd zit de soepele Bosch Active Line Plus-middenmotor (50 Nm). Je stapt vlot op en af, ervaart veel comfort en treft een rits toponderdelen.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Paris C7+ |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | LCD-DISPLAY |
| Frametype: | Heren |
| Versnellingen: | 7 x Nexus 7 |
| Kleur: | Anthracite Grey Mat |
| Maat: | 65 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | HD-T280 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HD-T280 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | Energizer Active Plus |
| Wielen: | ZAC 421, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
| Versnellingschakelaar: | Nexus 7 |
| Ketting: | X8, extra sterk, speciaal voor e-bike |
| Standaard: | Mooi |
| Handvatten: | Aerowing, kunststof slijtvaste handvatten met veel grip |
| Verlichting (voor): | Blue Line 30 |
| Verlichting (achter): | LS 611 |
| Gewicht: | 24.8 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 56598 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 206,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |