Gazelle Orange test e-bike 8 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Veel comfort en veiligheid door de rechtop zitpositie en het makkelijk op- en afstappen. De Orange C8+ staat altijd voor je klaar. De geruisloze riemaandrijving is bovendien onderhoudsarm en geeft de Orange C8+ een lichte uitstraling. Tijdens het rijden voel je het comfort door de verende onderdelen, de lederen grips en het comfortabele gelzadel.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Orange test e-bike |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | LCD-DISPLAY |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 8 x Nexus 8 |
| Kleur: | Tropical Blue Glans |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | HD-T280 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HD-T280 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | Energizer Active Plus |
| Wielen: | Viper, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
| Versnellingschakelaar: | Nexus 8 |
| Ketting: | CDC |
| Standaard: | Mooi |
| Handvatten: | Aero Leather, luxe lederen handvatten voor een verfijnd gevoel en extra comfort |
| Verlichting (voor): | Veo 50 |
| Verlichting (achter): | Brasa |
| Zadel: | Lena Gel |
| Gewicht: | 23 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 47702 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 242,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |