Gazelle Miss Grace 7 versnellingen met Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Op de hippe Miss Grace mag je gezien worden. Naast het fraaie design gooit zij nóg hogere ogen op het vlak van comfort en gebruiksgemak. Op de voordrager neem je al je bagage gemakkelijk mee. De dubbele pootstandaard en stuurblokkering maken het bepakken eenvoudig. De fiets is bovenal stevig gebouwd en kan dus tegen stootje.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Miss Grace |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Nexus 7 |
| Kleur: | Light Olive Glans |
| Maat: | 54 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | BR-IM31 Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
| Remmen (voor): | Shimano Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
| Banden: | Palmbay |
| Wielen: | ER-10, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
| Versnellingschakelaar: | Nexus 7 |
| Ketting: | Z410 |
| Standaard: | GA-KA85 |
| Handvatten: | Aerowing, kunststof slijtvaste handvatten met veel grip |
| Verlichting (voor): | Swingo |
| Verlichting (achter): | Riff |
| Zadel: | Gipsy |
| Gewicht: | 22 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 56630 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 123,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |