Gazelle Avignon test e-bike 5 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Avignon biedt het beste van het beste. Luxe onderdelen, zoals een riem, verende voorvork, stille Bosch motor, lederen handvatten en gelzadel geven je een premium rijervaring. Het design is karaktervol met de geroemde Gazelle geometrie: rechtop en comfortabel met brede instap. De Avignon C5 heeft een ingebouwde GPS en vijf versnellingen. Schakelen kan onder belasting, terwijl je fietst.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Avignon test e-bike |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | LCD-DISPLAY |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 5 x Nexus 5 |
| Kleur: | Tropical Blue Glans |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | HD-R3021 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HD-T3021 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | The Green Marathon |
| Wielen: | ZAC 25, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
| Versnellingschakelaar: | Nexus 5 |
| Ketting: | CDX |
| Standaard: | Mooi |
| Handvatten: | Aero Leather, luxe lederen handvatten voor een verfijnd gevoel en extra comfort |
| Verlichting (voor): | Fendervision |
| Verlichting (achter): | Commuter Glow |
| Zadel: | Lena Gel |
| Gewicht: | 27.6 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 56188 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 290,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |