Urban Arrow OBSOLETE 1 versnellingen met Schijfrem met kabelbediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De sportieve keuze om door de stad te zoeven. Met de Classic 75-versie van de Urban Arrow-familie ervaar je de kracht van het Bosch Smart System en de 75 Nm-motor. Bedien alles eenvoudig via de Bosch E-bike Flow-app en het intu??tieve LED-display. De fiets heeft een handmatige versnellingsschakeling.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Urban Arrow |
| Model: | OBSOLETE |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | LCD-DISPLAY |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | Black |
| Maat: | 36 cm |
| Wielmaat: | 26" |
| Remmen (achter): | HD-E730 Schijfrem met kabelbediening |
| Remmen (voor): | Tektro Schijfrem met kabelbediening |
| Banden: | Big Ben Plus |
| Wielen: | Andra 29, Voor: Ryde Andra 40, 20\, Achter: Ryde Andra 29, 26\ |
| Versnellingschakelaar: | Enviolo Automatic 3.0, Enviolo AUTOMATiQ 3.0 |
| Ketting: | CDX, Gates Carbon Belt Drive CDX 122T |
| Handvatten: | GC10 |
| Voorvork: | Rigid Fork with Thru Axle |
| Verlichting (voor): | Mini E65 |
| Verlichting (achter): | Plateo XE 6v-36v |
| Zadel: | Rio Plus |
| Gewicht: | 50 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 12058 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 314,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |