Diamant Suvea Style 800 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Suvea Style 800 is de beste keuze voor wie maximaal comfort, vermogen en bereik wil. De 800 bouwt voort op de Style 600, met een grotere 800 Wh Bosch-accu voor langere ritten, dezelfde onderhoudsarme riemaandrijving en soepel Enviolo-schakelen. Slimme bagage- en veiligheidsvoorzieningen maken deze fiets even praktisch als krachtig – perfect voor fietsers die alles met gemak willen doen. Je fietst je meestal in de stad, maar soms ook daarbuiten. Gewicht is niet heel belangrijk voor jou. Natuurlijk moet de fiets zo licht mogelijk zijn, maar je wilt vooral een sterke motor en een krachtige, praktische fiets. Van een moderne e-bike verwacht je veel comfort, en weinig onderhoud maakt daar deel van uit. Schakelen doe je niettemin nog altijd het liefste zelf en je wilt een aandrijfsysteem met een onderhoudsarme naafversnelling en een duurzame riem. Rijd comfortabel op de Suvea in low-step-uitvoering of monteer de optionele accessoirestang (Accessory Bar) zodat je gemakkelijk een fietsslot, een tas of een blik Pringles kunt meenemen. De Clever Rack Pro is compatibel met MIK SIDE- en Ortlieb 3.1-producten en stelt de transportcapaciteiten van de Suvea voorop. Geïntegreerde AirTag-houder, compatibiliteit met ringsloten, 160 kg systeemgewicht, superbrede 65 mm banden... en ga zo maar door. Door de slimme driekwart-plaatsing van de accu kan de Suvea een 600 Wh- of 800 Wh-accu herbergen. Verder blinkt hij uit door de ergonomisch optimale geometrie die het midden houdt tussen com Met de nieuwe Suvea is er een nieuwe E-SUV op het hoogste niveau. Onder het tijdloze en slanke ontwerp van dit veelzijdige low-step-frame gaat een innovatieve magie schuil, want met de optionele accessoirestang wordt deze fiets een uniek multifunctioneel voertuig. Ervaar een nieuw niveau van comfort, veiligheid en veelzijdigheid - de Suvea brengt je overal. - De traploze Enviolo Heavy Duty versnellingsnaaf is onderhoudsarm en vuilvrij. Hij is speciaal ontworpen om vlot te schakelen wanneer de fiets zwaar beladen is. - De krachtige Magura MT Thirty remmen presteren onder alle omstandigheden en bieden veel controle dankzij de grote remschijven van 203 mm voor en 180 mm achter. - De rechterkant 3/4 positie van de batterijopening vereenvoudigt het verwijderen van de batterij, maakt de integratie van een Apple AirTag houder in de motorbehuizing mogelijk en ondersteunt Bosch-accu's, die AI gebruiken om ervoor te zorgen dat de ba - De Clever Rack Pro met D-Wings optimaliseert de gewichtsverdeling, beschermt bagage en derailleurs tegen elkaar, voorkomt dat tassen per ongeluk vallen, maakt wisselen tussen linker- en rechtertassen mogelijk zonder aanpassingen en draagt ook een kin - Omdat er maar twee ergonomisch geoptimaliseerde maten zijn, is kiezen simpel en krijgt elke fietser tussen 1,55 m tot 1,96 m alle nodige comfort - met een bijzonder lage instaphoogte in de low-step-uitvoering. - Dankzij de optionele accessoirestang kun je van één frame in feite twee verschillende fietsen maken. De stang heeft drie openingen en een ge Het is geen bovenbuis. Het is een accessoire-buis. Step-through of een fiets met een bovenbuis? Wat als je fiets beide tegelijk kan zijn? En wat als die bovenbuis meer is dan zomaar een buis? Kies voor de optionele en modulaire Accessory Bar voor je Suvea! Hiermee kun je allerlei accessoires meenemen voor extra flexibiliteit en gebruiksgemak. En als je geen bovenbuis nodig hebt, kun je hem in een handomdraai verwijderen. Clever Rack Pro met D-Wings en MIK Het Clever Rack Pro is een moderne bagagedrager die is ontworpen voor maximaal 27 kg aan bagage. In combinatie met het MIK HD-systeem kun je er een tas of kinderzitje op bevestigen. De unieke D-Wings zorgen ervoor dat je tassen stabiel en rammelvrij blijven zitten en de fiets zelf niet raken. Als je eenmaal de haken hebt gemonteerd, zitten je tassen symmetrisch aan beide kanten van de drager. Je kunt de drager upgraden met zogenaamde Studs voor de Ortlieb QL3.1 of MIK SIDE om je tassen nog sneller te kunnen bevestigen of afhalen. Slimme cockpit zonder kabelwirwar Geïntegreerde kabels zien er geweldig uit, maar ze zijn alleen zinvol als de stuurpen eenvoudig verstelbaar blijft en het onderhoud niet duur en tijdrovend wordt. De Clever Cockpit is het toonbeeld van onderhoudsvriendelijke integratie: strak ontwerp, maar toch functioneel. Enviolo HD: traploos schakelen De Enviolo HD is een traploos instelbare versnellingsnaaf. Hij is duurzaam en bestand tegen de hoge belasting van krachtige e-bikemotoren. Bosch Kiox 500 met LED Remote Het kleine Kiox 500-display met hoge resolutie en navigatie vormt het hart van je e-bike. Het display is te bedienen met je linkerhand via de intuïtieve LED Remote. Je kunt je e-bike ook zonder display bedienen, met alleen de LED Remote. Met de Bosch E-Bike Flow app kun je zowel je display als alle ondersteuningsstanden tot in detail afstemmen op je persoonlijke voorkeuren. Magura MT Thirty De Magura MT Thirty is een hydraulische schijfrem van Duitse makelij met vier remzuigers die een groter remvermogen koppelen aan een betere doseerbaarheid. Bovendien maakt dit remsysteem gebruik van een remvloeistof die niet veroudert.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Diamant |
| Model: | Suvea Style 800 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | HEUGRU¨N |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Remmen (achter): | Hydraulische 4-zuiger schijfrem, Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | Hydraulische 4-zuiger schijfrem, Magura MT Thirty \/\/ Hydraulis Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | Schwalbe Super Moto-X, met reflecterende strepen, GreenGuard-lekbescherming, 62-584, 27,5 x 2,4\u201D |
| Wielen: | Bontrager Kovee, dubbelwandig, Tubeless Ready, 32-gaats, 23 mm velgbreedte, Presta-ventiel\nShimano TC500 lichtmetaal, centerloc |
| Crankstel: | ProWheel lichtmetaal, 165 mm lengte |
| Drager: | MIK-compatibele lichtmetalen achterdrager |
| Versnellingschakelaar: | Enviolo Twist Pure draaischakelaar, met versnellingsindicator |
| Ketting: | Gates CDX |
| Standaard: | Pletscher Comp Flex 40 |
| Handvatten: | Ergotec EG Active Flex, met klem, met dempingsverstelling |
| Stuurpen: | Aluminium, verstelbaar, 31,8 mm, Blendr-compatibel, met displayhouder |
| Voorvork: | SR Suntour Mobie 34 Boost, luchtvering, vergrendelbaar, 100mm veerweg |
| Verlichting (voor): | Herrmans H-Black MR5-E, 140 Lumen, 40 Lux, LED, koplamp \/\/ Spanninga Pimento Large, met ge\u00EFntegreerd remlicht \/\/ Herrma |
| Zadel: | Selle Royal Vivo Moderate Ergo met Royalgel |
| Zadelpen: | Geveerd, aluminium, 350 mm lang met instelbare veerstijfheid |
| Gewicht: | 39.4 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 56454 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 314,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |