Cortina E-U4 Transport 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina elektrische damesfiets Transport U4 in framemaat 50cm, Warm Sand Matte. Uitgerust met een Shimano Nexus 7 versnellingsnaaf, hydraulische schrijfremmen voor en achter, Sportdrive Ecomo 36v systeem met voorwielmotor, wordt geleverd ZONDER accu en acculader.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-U4 Transport |
| Locatie motor: | Voorwiel |
| Type motor: | Cortina Sportdrive voorwielmotor |
| Merk motor: | Cortina |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Naaf |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Cortina Amsterdam 18 lux powered by e-bike system |
| Verlichting (achter): | Integrated in battery |
| Zadel: | Selle Royal Witch |
| Gewicht: | 2 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 57478 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 182,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |