Cortina E-Common Integrated Integrated 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina elektrische Unisex-fiets Common Intergrated in framemaat 57cm, kleur: Jet Black Matte. Uitgerust met een Shimano Nexus 7 versnellingsnaaf, hydraulische schijfremmen voor en achter, Bosch ActiveLine systeem met middenmotor, wordt geleverd ZONDER accu en acculader. Opvallende details: aluminium frame, in frame geïntegreerde accu en voordrager met het MIK-systeem. Vergeet niet om op samenstellen te drukken en de bijbehorende adapter, accu en lader ook te selecteren.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-Common Integrated Integrated |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Bosch Active Line Smart Systeem |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 7 x Naaf |
| Kleur: | Jet Black Gloss |
| Maat: | 57 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Spanninga kopl Axendo 40 plus E-bike |
| Verlichting (achter): | Spanninga Pling powered by e-bike system |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Relaxed |
| Gewicht: | 2 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 57474 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 230,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |