Cortina E-Common Integrated Family met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina elektrische Unisex-fiets Common Family Integrated in framemaat 57cm, kleur: Jett Black Gloss. Uitgerust met achter een traploze Enviolo Urban naaf, hydraulische schijfremmen voor en achter, Bosch ActiveLine Plus Smart systeem met middenmotor, wordt geleverd ZONDER accu en acculader. Opvallende details: aluminium frame, in frame geïntegreerde accu en MIK-HD in de achterdrager en in de voordrager met het MIK-systeem. Vergeet niet om op samenstellen te drukken en de bijbehorende adapter, accu en lader ook te selecteren.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-Common Integrated Family |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Bosch Active Line Plus Smart Systeem |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | Jet Black Gloss |
| Maat: | 57 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Standaard: | Extra stabiele dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Spanninga kopl Axendo 40 plus E-bike |
| Verlichting (achter): | Spanninga Pling powered by e-bike system |
| Zadel: | Selle Royal Orbis |
| Gewicht: | 2 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 56710 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 254,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |