Cortina 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina E-U4 Next elektrische damesfiets. Framemaat: 52 cm. Kleur Baked Clay Matte. Gespecificeerd met Bosch ActiveLine BES3 Smart System. Met MIK-HD in de achterdrager en MIK in de voordrager. Wordt geleverd ZONDER accu en lader. Vergeet niet om op samenstellen te drukken en de bijbehorende accu en lader ook te selecteren.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Bosch Active Line Smart Systeem |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 600 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Naaf |
| Maat: | 52 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Cortina Amsterdam 18 lux powered by e-bike system |
| Verlichting (achter): | Spanninga Pling powered by e-bike system |
| Zadel: | Selle Royal Gipsy |
| Gewicht: | 2 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 56720 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 218,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |