Alpina Yabber 1 versnellingen met Terugtraprem
Neem contact met ons op over deze fiets
Alpina fiets Yabber Jongens, 22inch. Kleur: Pine Green Matt - Vivid Black Matt. Uitgerust met V-brakes voor en achter en achter een remnaaf, aluminium frame. Kleurnummers: YS 7687 YS 7799 Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Yabber |
| Frametype: | Jongens |
| Kleur: | Pine Green Matt - Vivid Black Matt |
| Maat: | 33 cm |
| Wielmaat: | 22" |
| Verlichting (achter): | IKZI 120 |
| Gewicht: | 142 kg |
| Modeljaar: | 2023 |
| Art. nummer: | 56364 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 68,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
kom gezellig langs en maak gelijk een proefrit op een van onze TOP fietsen .Deze dag hebben wij diverse leuke acties en aanbiedingen
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | gesloten |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-20:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-17:00 |
| Zondag: | |
| Grootste E-Bike specialist van de regio, meer dan 300 E-Bikes op voorraad - 1000+ fietsen totaal op voorraad |
|
| Afwijkende dagen | |
| 27 april 2026 (Koningsdag): | Gesloten |
| 14 mei 2026 (Hemelvaart): | Gesloten |
| 25 mei 2026 (2e Pinksterdag Geopend van 11:00-17:00uur): | Open |